התחברות או הרשמה

אודותינו

אודות Bcrazy

אנו חברת מוצרי פרסום חווייתיים, מהמובילות בישראל. כיום, רוב החברות והעסקים מבינים את המשמעות של מיתוג ומשקיעים משאבים בבניית המותג שלהם. למרות ההשקעה בבניית המותג, רוב החברות מזניחות את חוויית המותג בשטח והתוצאה– הצרכן פוגש מותג במלוא תפארתו אך מתאכזב מחוויית מותג חלשה לא מושקעת ואינה זכירה.
מותג אמיתי חייב לדעת להעביר את חוויית המותג שלו בשטח, בחנות, במסעדה, בסניף וכמובן גם באמצעות מרצ'נדייז.

מה אנחנו עושים ב-Bcrazy? בונים חוויות מותג שנחרטות בזיכרון.

 מה זה אומר בתכל'ס? באמצעות מוצרי פרסום וקידום איכותיים, בולטים וממותגים אנחנו מתרגמים את חוויית המותג ונראותו לשטח לעולם האמיתי!
באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של המוצרים שלנו והחברות עמן אנחנו עובדים במיתוג אירועים וסניפים באמצעות בלונים, מתנפחים לקידום מכירות, מוצרי מזון וגאדג'טים שונים.
הלקוחות שלנו נהנים מבולטות של יותר מ- 84%! ולמוצרים אלה יש יכולת מוכחת לייצר אהדה כלפי המותג. הנתון העוצמתי ביותר היא העובדה שמוצרים ממותגים נשמרים בממוצע 7 חודשים ע"י הלקוחות. המשמעות הינה שאתם נהנים מזכירות ארוכה ומתמשכת ותמיד נמצאים בראשו של הצרכן, אפילו שלא במודע. 

מה מייחד אותנו - בי קרייזי - כחברת מוצרי פרסום בישראל?
בשתי מילים – ראש שקט. כל פעולה שאנחנו מבצעים נשענת על התובנה שאתם מחפשים (מעבר לחוויית המותג), חברה שתעניק לכם שירות אמין וראש שקט.
אנחנו מתאימים לכם את הפתרון הנכון ביותר בהתאם לצרכים שלכם. כל לקוחותינו מלווים על ידי יועץ אישי ומקצועי על מנת להגיע לתוצאה האיכותית ביותר עם שירות מקצועי, איכפתי ומהיר.
האמון עם הלקוחות שלנו מתבסס על שלושה עקרונות:
1. שליטה בכל שרשרת הערך- אנו מייבאים את המוצרים, בעלי בית דפוס ושרשרת ההפצה - מכירות, לוגיסטיקה, שינוע וכו'.
2. ניסיון של קרוב ל- 30 שנה.
3. שקיפות - אנחנו תמיד נהיה כנים, אם יש בעיה, לא עומדים בזמן אספקה או באיכות, אנחנו נעדכן על כך מיידית ונספק את הפתרון הטוב ביותר. מה שהכי חשוב עבורנו זה שאתם תתעסקו בעבודה שלכם ולא בהזמנה שביצעתם!

מתחייבים לשביעות רצון מלאה!