התחברות או הרשמה

בלוג

מתנות מקוריות לעובדים לראש השנה
Preview image
נכתב ע"י: Bcrazy

אם אתם מעוניינים במתנות לעובדים לראש השנה, באתר שלנו תוכלו למצוא מתנות מסוגים שונים והמבחר רחב ידיים. אם אינכם בטוחים מה לרכוש ומה למתג, תוכלו לקבל רעיונות אצלנו באתר או להיעזר ביועץ מיתוג ושיווק מקצועי מטעמנו, שילווה אתכם בכל מה שצריך. חברת "Bcrazy – קידום מכירות" אחראית על כל שרשרת האספקה והייצור של המוצרים שתרכשו, ובין היתר מסיבה זאת, אנחנו מהווים את האופציה הטובה ביותר בכל הקשור למוצרי שיווק, פרסום וקדם מכירות. האתר שלנו והצוות המיומן שלנו עומדים לרשותכם.

 

רכישת מתנות לעובדים לחג

בתוך כל ההיצע הגדול שלנו, תוכלו למצוא גם מתנות כלליות שמתאימות לכל יום בשנה, וגם מתנות שמתאימות באופיין לחגי השנה, לרבות ראש השנה. אנחנו מאמינים שרכישת מתנה לעובדים לראש השנה חשובה מאוד גם לשיפור התחושה והמוטיבציה של העובד, וגם לשיפור השיווק והמיתוג של העסק. כאשר ממתגים את המתנה לחג, אותן מתנות משמשות למעשה כמוצרי קדם מכירות לכל דבר. כל מי שנחשף לאותם מוצרים לומד אודות העסק או החברה שלכם.

 

מוצרים זכירים במיוחד

כל מוצר קד"מ שלנו הוא בולט וממותג ומתרגם הלכה למעשה את חווית המותג של העסק שלכם לעולם האמיתי שבחוץ. בצורה זאת, חוויות המותג נחרטות בזיכרון לטווח ארוך וכל מי שנחשף למוצרים הממותגים זוכר אותם זמן רב, בעקבות האיכות, האסתטיקה והנראות שלהם. איך שלא נסתכל על זה, אתם רוצים שהמותג שלכם יהיה זכיר ושאנשים יצליחו לזהות אותו בקלות.

 

מה יש בנמצא?

באתר שלנו אפשרויות רבות כיד הדמיון הטובה. לא יהיה לכם קשה למצוא רעיונות למתנות קטנות לעובדים לראש השנה. ישנן קטגוריות רבות, ביניהן תוכלו למצוא מפיצי ריח, סיכות, מחזיקי מפתחות, משחקים, מגוון גאדג'טים, מוצרי אלקטרוניקה ואביזרים לטלפון הנייד, מוצרים למשרד, פריטי לבוש, מטריות, שוקולד, סוכריות – ועוד. מעבר לכך שהאפשרויות רבות ומגוונות, גם טווח המחירים רחב ומתאים לכל כיס.

 

ייעוץ מקצועי

לכל אורך תהליך ההחלטה והרכישה תקבלו ייעוץ מיועץ מקצועי שילווה אתכם ויבטיח את שביעות הרצון המלאה שלכם. אנחנו מקפידים הן על שירות לקוחות אישי והן על שביעות רצון הלקוחות מתוך ניסיון וידע של קרוב ל-30 שנה בתחום.

 

את חלק ממוצרי הקד"מ שלנו תוכלו למצוא ממש כאן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בחברת "Bcrazy – קידום מכירות" במספר הטלפון 073-205-1241 לקבלת שירות אישי ומענה לכל שאלה ונשמח לעזור.